Menu Eightball boards

Naše firma je výhradní dovozce bezdrátových elektrických skateboardů značky Eightball. Eightball boards


kontakty

Telefon:
+420 602 289 467
+420 732 907 932

Email:


Facebook

spolupracujeme s

Skákací boty
www.bowlingstodola.com
www.ulisky.com
www.hostka.cz
www.swis-shop.cz
www.longboarding.cz
www.bestadventure.cz
www.swamp-shop.cz
www.kitesport.cz
www.kitesportschool.cz
www.paintballroudnice.cz
www.sportuj-pocaply.cz
www.springbreak.cz


Více informací

Servis elektrického skateboardu

Autorizovaný servis produktů Eigthball v ČR

Společnost Eboards poskytuje veškerý servis a opravy elektronických skateboardů. Zajištuje výměnu veškerých komponentů rychle a levně. Náš autorizovaný servis naleznete ve městě Hoštka u Roudnice nad Labem, necelých 55 km severně od Prahy.
Pro jakékoliv dotazy volejte +420 732 907 932 nebo +420 602 289 467.

Upozornění k údržbě

Špatně provedená údržba, která není provedená přesně dle oficiálních instrukcí, má za následek nemožnost uplatnit záruku. Neotevírejte box s bateriemi! Pokud tak učiníte, nevztahuje se na ně už záruka!

Běžná údržba:

Při běžném provozu bude váš elektrický skateboard vyžadovat velmi malou údržbu. Před každým použitím zkontrolujte všechny části, zda jsou pevně přidělané, zvláště v případech, kdy jezdíte na nerovném povrchu. To bude vyžadovat nějaké kleště, klíče a šroubovák. Váš elektrický skateboard není voděodolný a nesmí se s ním jezdit v dešti, blátě nebo dalším mokrém povrchu, protože by to mohlo způsobit poškození elektroniky. Udržujte svůj board vždy čistý a suchý.

Výměna hnacího kola

Je normální, že se hnací kolečko opotřebí dříve než ostatní. VÝMĚNA HNACÍHO KOLA JE MOŽNÁ od výrobce nebo od dealera.

Výměna hnacího řemene

Díky výbornému designu elektrického skateboardu vydrží hnací řemen velmi dlouho, ale stejně se může opotřebit. Výměna může být požadována na výrobci nebo dealerovi.

Výměna kol

Tak jako u běžných skateboardů i u elektrického skateboardu se používáním kolečka opotřebovávají. Výměna koleček, ložisek a podložek je možná u výrobce nebo dealera.

Výměna gumového pouzdra

Gumové pouzdro umístěné na držáku osy (trucku), je speciálně konstruované na extrémní životnost. Časem se ale také opotřebovává. Je doporučeno je nahradit stejným speciálním druhem, který je standardem pro tento board. Je dostupné u výrobce nebo dealera.

Údržba baterií

Nabíjecí baterie, které pohánějí váš elektrický skateboard, vydrží cca 300 nabíjecích cyklů , pokud se správně nabíjejí, (baterie při jízdě nevybíjejte úplně, jejich životnost se tím sníží až o polovinu!) postupně se ale jejich kapacita bude snižovat a později už nemusí jít dobít. Aby vydržely baterie co nejdéle, vždy váš board udržujte nabitý, i když bude nějakou dobu nepoužívaný. Nabíjejte v této době zhruba 1x za měsíc. Baterie se dají snadno vyměnit pomocí sady na výměnu baterií, která je dostupná u výrobce nebo dealera. Podívejte se na plánek.

Skladujte vždy váš elektrický skateboard na kolečkách, nestavte ho na zadní část!!!

Informace o opravách

Většina oprav, která by mohla být vyžadována na vašem elektrickém skateboardu, je zahrnuta v sekci o údržbě. Pokud váš elektrický skateboard vyžaduje jinou opravu, která zde není popsána, kontaktujte výrobce nebo dealera.

Pro více informací, jak získat technickou podporu nebo autorizovaný servis, kontaktujte výrobce nebo dealera.

Výrobce dává záruku na váš elektrický skateboard 30dní od nákupu na defekty materiálu nebo chyby vzniklé z výroby. Záruka se nevztahuje na chyby plynoucí z nedbalosti, špatného používání, poškození uživatelem, modifikací boardu nebo chyb plynoucích z nedodržování bezpečnostních a varovných informací popsaných v tomto manuálu.

Záruka je omezená pouze na elektrický skateboard. Výrobce nebere zodpovědnost za žádné další komponenty.

Výstraha

Díky vysokému výkonu tohoto eightball elektrického skateboardu je možné, při některých jízdních profilech a stylech, přehřát motor a způsobit tím jeho trvalé poškození. Všímejte si vašeho eightballboardu vzhledem k vašemu jízdnímu stylu. Pravidelně kontrolujte teplotu motoru. Je normální, že se stane, že je motor docela horký, ale pokud se dostanete do situace, kdy už neudržíte ruku na obložení motoru (díky vysoké teplotě), potom ho musíte nechat vychladnout. To trvá cca 45min.

Dodržujte váhový limit vašeho boardu a nikdy nevozte pasažéry.

Používejte eightballboard pouze na betonovém, asfaltovém nebo jiném tvrdém povrchu. Bigfoot může být používán i na tvrdých cestách nebo SUCHÉ, krátké trávě, ale nikdy ho nepoužívejte na dlouhé, mokré trávě nebo měkkém a uvolněném povrchu, protože to způsobí nepřiměřené namáhání motoru. Vždy používejte váš eightballboard v suchých podmínkách.

Dbejte na to, abyste si přečetli a porozuměli manuálu před použitím boardu. Vždy noste ochranné oblečení.

Nepřebíjejte baterii, ve chvíli, kdy začne svítit zelená kontrolka, nabíječku vypněte. Tak jako s jakýmkoliv jiným skateboardem, je nelegální i s eightballboardem jezdit na chodnících a veřejných silnicích.

Jezděte bezpečně, jezděte zodpovědně a užívejte si!!!


Eboardy | Jak na to | Půjčovna Eboardů | Foto/Video | Servis | Náhradní díly | Kontakty
Copyright © EBOARDS.cz | design Stanislav 'srab' Řábeksrab | XHTML, CSS validní | Značka Eightball je výhradní značkou firmy Eightball boards ltd., UK.